Cilt yaşlanması deride bir kolajen kaybı anlamına gelir. Dışarıdan hareket eden kremler ve serumların aksine artık yaşlanma sürecini beslenme yoluyla yavaşlatabilirsiniz.  

 

Collagen Lift Paris™ klinik olarak kırışıklıkları %50 oranında azalttığı, cildin esnekliğini ve hidrasyonunu arttırdığı kanıtlanmış bir kolajen içeceğidir. Ayrıca saç dökülmesini azalttığı, tırnak ve eklemleri güçlendirdiği klinik olarak ispatlanmıştır.

 

Fransa'da üretilen formül, Verisol® Kolajen, Ulva Mediterranea yosun (Fransa'nın güneyinde hasat edilen Ulvaline®) ve C vitamininin güçlü bir kombinasyonunu içerir. Diyetinizi bir ampul Collagen Lift Paris™ ile her gün bir bardak su veya meyve suyu ile karıştırın ve gençleşmeye başlayın.

Cl_Logo.png

NEDEN COLLAGEN LIFT PARIS™ ?

1. Kolajen cildin görünümünü ve yapısını etkileyen ana yapısal komponenttir.  

 

2. 30’lu yaşlar ile birlikte kolajen üretimi azalmaya başlar ve menopoz dönemi ile yıllık kolajen kaybı yaklaşık %2 ye ulaşır. Menopozun ilk beş yılında bu kayıp %30 dur.  

 

3. Total kolajen miktarını arttırmak etkili bir anti-age yaklaşımıdır.  

 

4. Klinik çalışmalar göstermiştir ki; cildi içeriden beslemek etkin ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmıştır. ​

 

5. Collagen Lift Paris™ canlandırıcı etkisinin sırrı içerdiği Verisol Bioactive Collagen Peptides® dir. Verisol peptitleri sıradan kolajen moleküllerinden çok daha küçüktür ve sindirimi ve emilimi çok daha kolaydır.  

NEDEN COLLAGEN LIFT PARIS™ ?

6. Collagen Lift Paris™, yaşlanma ile oluşan kolajen kaybını azaltarak, ciltte kırışıklık azaltımı, cilt nemliliğini ve elastikiyetini arttırımı yarattığı kanıtlanmıştır.  

 

7. Büyük moleküllerden oluşan ve bu sebeple yeterli derinliğe ulaşamayan tropikal yüz kremlerinin cilt elastikiyetine zaman içinde faydalı olduğu ile ilgili hiçbir kanıt yoktur.  

 

8. Collagen Lift Paris™, ciltte kolajen üretimini sağladığı ve arttırdığı kanıtlanmış Verisol® içerir.  

 

9. Collagen Lift Paris™, ayrıca Ulva Mediterranean Seaweed içerir ve kolajen üretiminin artışı dışında cilt için yararlı ve gerekli dışında aminoasitleri, antioksidanları ve minarelleri içerir. Hassas, tahriş olmuş ve kuru ciltlerde yatıştırıcı etki eder. Ayrıca, UV koruyucu pigmentler klorofiller, ksantofiller ve karotenoidler içerir. ​

 

10. Collagen Lift Paris™, Vitamin C içerir. Vitamin C, hücrelerdeki serbest radikallerin düşmanı güçlü bir antioksidandır ve ciltte kolajen üretimine yardımcı olur. 

Collagen Lift Paris™ benim için müthiş bir ürün, sonuçları inanılmaz. Bu ürünü kesinlikle seviyorum. 

Göğsümün üst kısmı şimdi daha pürüzsüz ve üst kollarım daha gevşek bir cilde sahip değil. Bu ürünü seviyorum!

Suzanne Smith, Stylist 

Olivia Heart, Avukat

  Bunu bayanlara tavsiye ediyorum, dışarı çıkıp kendinizi şımartın, hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Sonuçlarını kendiniz göreceksiniz.

Emma Jones, Model 

BİZİ ARAYIN

 (+90) 212 574 11 24

EMAIL 
ÇALIŞMA SAATLERİ

Pts - Cum : 9am - 6pm

Özkanlar ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

LogoMail.png

Resmi Türkiye

Dağıtıcısı

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
BİZE ULAŞIN

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

Özkanlar A.Ş. 1983 - 2020 © Tüm Haklarımız Saklıdır.