Collagen Lift Paris™ LUMINOUS GOLD

Cilt kırışıklıklarımız ve cilt lekelerimizin en büyük kaynağı UV güneş ışınlarıdır. Yaz kış maruz kaldığımız bu güneş ışınlarından cildimizi korumak, cilt sağlığımız için oldukça önemlidir. Yaşlanma sürecini hızlandırmasından tutun kansere kadar birçok cilt probleminin temel sebebini olan bu güneş ışınlarından korunmanın ve sonrasında yarattığı etkilerden kurtulmanın yolunu açıklıyoruz: Collagen Lift Paris™ Luminous Gold! Eşsiz bileşenlerden oluşan forumülünde göze çarpan Altın Eğrelti Otu sayesinde, içilebilir güneş koruyucunuz ile tanışın! Üstelik bu altın formül kolajen ve vitamin takviyesi ile cilt hastalıklarının tedavisinde de destekçi nitelikte!

Altın Eğrelti Otu Nedir?

 

Amazonun vahşi ormanlarında yetişen Altın Eğrelti Otu, insan bedenine sağladığı faydaları ile bilim insanlarının hala araştırdıkları bir bitkidir. Yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliği ile cilt ve beden üzerinde çeşitli olumlu etkilere sahiptir. Altın Eğrelti Otu güneş hasarını azaltma ve güneşin zararlı ışınlarından korunmaya yardımcı olur, yüksek antioksidan etkinlik ile serbest radikal hasarından cildin korunmasına destek olur. Aynı zamanda Psöriyazis, Vitiligo, Atopik Dermatit gibi cilt hastalıklarının tedavi sürecinde iyi bir destekçidir.

gold_5.jpg

Neden Collagen Lift Paris™ Luminous Gold?

 

1. Kolajen cildin görünümünü ve yapısını etkileyen ana yapısal komponenttir.  

 

2. 30’lu yaşlar ile birlikte kolajen ve glutatyon üretimi azalmaya başlar. Menopoz dönemi ile de yıllık kolajen kaybı yaklaşık %2 ye ulaşır. Menopozun ilk beş yılında bu kayıp %30 dur.  

 

3. Total kolajen miktarını arttırarak vücuda glutatyon desteği sağlamak en etkili anti-age yaklaşımıdır.  

4. Klinik çalışmalar göstermiştir ki; vücudu içeriden beslemek etkin ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmıştır. ​Cilt hasarlarının onarımında Altın Eğrelti Otu önemli bir rol oynamaktadır.

 

5. Collagen Lift Paris™ Luminous Glod’un sırrı içerdiği Altın Eğrelti Otu ve Verisol Bioactive Collagen Peptides® dir. Verisol peptitleri sıradan kolajen moleküllerinden çok daha küçüktür ve sindirimi ve emilimi çok daha kolaydır.

6. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold’un, yaşlanma ile oluşan kolajen kaybını azaltarak cildin nemliliğini ve elastikiyetini arttırdığı kanıtlanmıştır.  İçerisinde 5000 mg kolajen bulundurmaktadır.

 

7. Cildin en büyük düşmanı UV güneş ışınlarıdır. Güneş kremlerinin de içinde bulunan Polypodium Leucotomos ile cildi geçici olarak dışardan değil, kalıcı olarak içeriden onarmak hedeflenmiştir.

 

8. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, ciltte kolajen üretimini sağladığı ve arttırdığı kanıtlanmış Verisol® içerir.  

 

9. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, ayrıca 15 mg E vitamini ve 60 mg C vitamini içerir. Kolajen üretiminin artışı dışında cilt için yararlı ve gerekli dışında aminoasitleri, antioksidanları ve minarelleri içeriren Luminous Gold, içerdiği 3000 mg Akdeniz Yosunu sayesinde de antioksidan özellik sağlar.

 

10. Collagen Lift Paris™ Luminous Gold, Vitamin C ve Vitamin E içerir. Vitamin C, glutatyon ile birlikte hücrelerdeki serbest radikallerin düşmanı güçlü bir antioksidandır ve ciltte kolajen üretimine yardımcı olur. Vitamin E ise, cilt hasarlarının onarımında baş rolü oynamaktadır.

Verisol Kolajen Hidrolizat                          Glutatyon

5000 mg                                                         50 mg

Altın Eğrelti Otu                                            C Vitamini

500 mg                                                            100 mg

E Vitamini                                                       Hyalüronik Asit

15 mg                                                               100 mg

Akdeniz Yosunu

3000 mg

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak yine bir ilki gerçekleştirdik! Cilt dokumuz ve eklemlerimiz başta olmak üzere birçok organımızı yeniden yapılandıran kolajenin yanına; güneş lekelerini giderici, anti-age etkili ve cilt rahatsızlıklarının iyileşmesine yardımcı olacak, UV hasarlarından cildimizi koruyacak Altın Eğrelti Otu’nu ekledik! Şeker içermeyen bu altın niteliğindeki formülümüzdeki Kolajen, Altın Eğrelti Otu, Glutatyon, Akdeniz Yosunu, C Vitamini, E Vitamini ve Hyalüronik Asit ile; güneş sebepli cilt hasarlarınızı giderecek, serbest radikaller ile savaşacak, cilt hastalıklarını onarmaya yardımcı olacak ve yaşlanma belirtilerini gidereceğiz!

BİZİ ARAYIN

 (+90) 212 574 11 24

EMAIL 
ÇALIŞMA SAATLERİ

Pts - Cum : 9am - 6pm

Özkanlar ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

Cl_Logo.png
  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
BİZE ULAŞIN

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

Özkanlar A.Ş. 1983 - 2020 © Tüm Haklarımız Saklıdır.