Collagen Lift Paris™ RED CARPET

Collagen Lift Paris™ Red Carpet, %50'ye kadar kırışıklıkları azalttığı ispatlanmış olup içilebilir kolajen, Hyaluronik Asit, Akdeniz yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

 

Hyaluronik Asit Nedir?

 

Hyaluronik Asit, cildinizde dolgu ve dolgu maddesi olarak işlev gören jel benzeri bir moleküldür. Cilt hücrelerinde ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilir, mükemmel bir nemlendirici olarak kırışıklıkları azaltır ve pürüzsüzlüğü artırır. Bilimsel çalışmalar, Hyaluronik Asidin cilt hidrasyonunu artırdığını, kolajen üretimini yükselttiğini ve cildin esnekliğini koruduğunu göstermiştir.

gorselred.png

Yaşla Hyaluronik Asit Kaybı

 

Azalan Hyaluronik asit seviyelerinin yaşlanma sürecine eşlik ettiği bilinmektedir ve 40'lı yılların ortalarına geldiğimiz zaman, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu miktarın ancak yarısını üretiriz.

Hyaluronik Asit Katkısı

 

Hyaluronik Asit cildin nemini korur ve kolajen sentezini muhafaza eder, cilde anti-aging açısından katkı sağladığından oral kullanım ayrıca faydalıdır. Hyaluronik Asit ve kolajenin daha yüksek seviyelerde bulunması, daha yumuşak, kırışıklıklara ve ince çizgilere karşı dirençli bir cilt anlamına gelir.

Verisol Kolajen Hidrolizat                             Ulvaline Deniz Yosunu

5000 mg                                                          3000 mg

Hyalüronik Asit                                               C Vitamini

100 mg                                                             60 mg

 

Formülümüze Hyalüronik Asit ekledik, deniz yosunu arttırdık ve cilt kuruluğunu artık bir sorun olmaktan çıkardık! Kozmetik cerrahide vazgeçilmez olan Hyalüronik Asit ile vücudumuzun sene geçtikçe kaybettiği kolajeni bir araya getirdik. Aminoasit ve antioksidan deposu Ulvaline Deniz Yosunu ile güçlendirdik! 5000 mg Kolajen, 100 mg Hyalüronik Asit ve 3000 mg Ulvaline Deniz Yosunu ile kırışıklıklarınızı azaltırken cildinizi nemlendirerek sağlıklı ve parlak bir görünüm sağlıyor!

BİZİ ARAYIN

 (+90) 212 574 11 24

EMAIL 
ÇALIŞMA SAATLERİ

Pts - Cum : 9am - 6pm

Özkanlar ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

LogoMail.png

Resmi Türkiye

Dağıtıcısı

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
BİZE ULAŞIN

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

Özkanlar A.Ş. 1983 - 2020 © Tüm Haklarımız Saklıdır.