Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu

C Vitamini ve Ulvaline Deniz Yosunu desteği ile, şeker içermeyen içilebilir kolajen Collagen Lift Paris™’i sizler ile buluşturduk! Collagen Lift Paris™ likit kolajen ile cildinizi baştan sona onarmayı hedefliyor, yaşlandıkça her yıl %1 oranla kaybettiği kolajeni cildinize geri kazandırmayı amaçlıyoruz. Collagen Lift Paris™, %50'ye kadar kırışıklıkları azalttığı ispatlanmış olup Kolajen, Akdeniz Yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

 

Kolajen Nedir? 

 

Kolajen (Kollajen) cilt ve kas hücrelerimizde bulunan; cilt ve kas hücrelerimizi koruyan bağ dokusunun yapısına katılarak; dokularımızın dayanıklı, canlı ve esnek olmasını sağlayan bir protein çeşididir.

 

Kolajen, tutkal anlamına gelen yunanca “kólla” kelimesinden türemiştir. Yapısal ve işlevsel olarak tutkala çok benzer.  Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen, birleştirici bir tutkal görevi üstlenerek cildimize yaşlandırma karşıtı etkide bulunur. Temel yapıtaşı fibroblast olarak isimlendirilen bağ dokusu hücreleridir.

 

Collagen1.png

Neden Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu?

 

1. Kolajen derinin ana yapısal bileşeni olup tomurcuklanmasını ve görünümünü etkiler.

2. Yaklaşık 30 yaşındayken kolajen üretimi azalmaya başlar ve menopozla birlikte kolajen kaybı yılda yaklaşık %2 oranında gerçekleşir. Menopozun ilk 5 yılında kadınlar cilt kolajeninin %30 kadarını kaybederler.

3. Toplam vücut kolajeninde artışın cilt için etkili bir anti-aging yaklaşımı olduğu kanıtlanmıştır.

4. Klinik araştırmalar cildin içeriden beslenmesinin cilt koşullarında "önemli ve sürekli" gelişme sağladığını göstermektedir.

5. Collagen Lift Paris™ 'in canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®'dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve ciltte kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

6-Yaşlanmayla kaybedilen kolajeni, önerilen bir günlük Collagen Lift Paris™ dozuyla değiştirmenin, kırışıklıkları azalttığı, cildin hidrasyonunu ve elastikiyetini arttırdığı kanıtlanmıştır.

7. Tropikal yüz kremleri, derinliklerine yeterince nüfuz etmediği düşünüldüğü için zamanla cilt elastikiyetinde ilerleme belirtisi göstermez 

8. Collagen Lift Paris™, özellikle ciltte kolajen üretimini uyarmak ve sürdürmek için kanıtlanmış Verisol® içerir.

9. Collagen Lift Paris™ ayrıca, yalnızca kolajen üretimini teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda esansiyel amino asitler, antioksidanlar ve mineraller de içeren Ulva Mediterranea yosunuyla geliştirilmiştir. Ulva Mediterranea kullanımının kuru ve tahriş olmuş ciltlerde yatıştırıcı etki sağladığı gösterilmiştir. Aynı zamanda UV koruyucu pigmentler olan karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller de içerir.

10. Collagen Lift Paris™, dermiş içinde kolajen üretimine yardımcı olması için gerekli olan C vitamini içerir; aynı zamanda serbest radikallerin hücrelerini ovuşturan güçlü bir anti-oksidandır.

Verisol Kolajen Hidrolizat                Ulvaline Deniz Yosunu                  5000 mg                                             50 mg           

C Vitamini                                            Protein

60 mg                                                   4200 mg

 

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak sizi gençleştirme sözüyle bu yola çıktık ve şeker içermeyen 5000 mg içilebilir likit kolajeni ürettik. Collagen Lift Paris™ vücudunuzun kaybettiği kolajeni geri kazandırmayı amaçlarken bunu mümkün olan en sağlıklı yoldan yapıyor. Emilimi hızlı ve kayıpsız olması amaçlanarak sıvı formda üretilen kolajene C Vitamini takviyesi eklenerek aynı zamanda vücudun kolajeni en sağlıklı şekilde kullanması sağlanıyor. Normal bir cilde sahibim ancak kırışıklıklarım çoğaldı, cildimin elastikiyeti azaldı diyorsanız, Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu’yu tercih edebilirsiniz. 

BİZİ ARAYIN

 (+90) 212 574 11 24

EMAIL 
ÇALIŞMA SAATLERİ

Pts - Cum : 9am - 6pm

Özkanlar ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

LogoMail.png

Resmi Türkiye

Dağıtıcısı

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
BİZE ULAŞIN

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

Özkanlar A.Ş. 1983 - 2020 © Tüm Haklarımız Saklıdır.