Collagen Lift Paris™ VITALITY

Aldığımız her nefeste, yediğimiz her yemekte hatta içtiğimiz suda dahi bulunan düzensiz moleküller vücudumuzu yavaş yavaş yıpratır. Serbest Radikaller olarak adlandırılan bu düzensiz moleküller; halsizlikten uyku düzensizliğine, hızlı yaşlanmadan kansere kadar birçok problemin temel sebebini oluşturur. Bu azılı düşmanlar ile vücudumuz durmaksızın savaşır. Vücudumuzun bu savaştaki en büyük kozu ise antioksidanlar olacaktır.

 

Glutatyon Nedir?

 

500 mg glutatyon ve 5000 mg kolajen ile anti-aging ürünlerin başını çeken Collagen Lift Paris™ Vitality; içerdiği glutatyon ile vücut sistemlerinizi baştan sona onararak içeriden gençleştirme sağlarken 5000 mg kolajen ile cildinizi bütünlemesine onaracak!

Glutatyon, C Vitamini, Çinko ve Kolajen ile eşsiz bir formüle sahip olan Collagen Lift Paris™ Vitality; uykunuzu düzene sokacak, bağışıklık sisteminizi güçlendirecek, yorgunluğunuzu azaltacak, toksinleri temizleyecek, cildinizi yenileyecek, sizi tepeden tırnağa gençleştirecek devrim niteliğinde bir antioksidan deposudur!

Vitality1.png

Neden Collagen Lift Paris™ Vitality?

 

1. Kolajen cildin görünümünü ve yapısını etkileyen ana yapısal komponenttir.  

 

2. 30’lu yaşlar ile birlikte kolajen ve glutatyon üretimi azalmaya başlar. Menopoz dönemi ile de yıllık kolajen kaybı yaklaşık %2 ye ulaşır. Menopozun ilk beş yılında bu kayıp %30 dur.  

 

3. Total kolajen miktarını arttırarak vücuda glutatyon desteği sağlamak en etkili anti-age yaklaşımıdır.  

4. Klinik çalışmalar göstermiştir ki; vücudu içeriden beslemek etkin ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmıştır. ​Vücut sistemlerinin onarımında glutatyon çok önemli bir rol oynamaktadır.

 

5. Collagen Lift Paris™ Vitality’nin sırrı içerdiği Glutatyon ve Verisol Bioactive Collagen Peptides® dir. Verisol peptitleri sıradan kolajen moleküllerinden çok daha küçüktür ve sindirimi ve emilimi çok daha kolaydır. 

6. Collagen Lift Paris™ Vitality’nin, yaşlanma ile oluşan kolajen kaybını azaltarak cildin nemliliğini ve elastikiyetini arttırdığı kanıtlanmıştır.  İçerisinde 5000 Mg kolajen bulundurmaktadır.

 

7. Vücut sistemlerinin onarımında vücut antioksidanlara ihtiyaç duyar. En güçlü antioksidan olarak bilinen glutatyon, serbest radikallerin en büyük düşmanıdır.  

 

8. Collagen Lift Paris™ Vitality, ciltte kolajen üretimini sağladığı ve arttırdığı kanıtlanmış Verisol® içerir.  

 

9. Collagen Lift Paris™ Vitality, ayrıca 10 mg Çinko ve 60 mg C vitamini içerir. Kolajen üretiminin artışı dışında cilt için yararlı ve gerekli dışında aminoasitleri, antioksidanları ve minarelleri içeriren Vitality, içerdiği Çinko sayesinde vücuda alınan glutatyon hızlıca emilerek görevini başarıyla gerçekleştirir.  ​

 

10. Collagen Lift Paris™ Vitality, Vitamin C içerir. Vitamin C, glutatyon ile birlikte hücrelerdeki serbest radikallerin düşmanı güçlü bir antioksidandır ve ciltte kolajen üretimine yardımcı olur.

Verisol Kolajen Hidrolizat                            Glutatyon

5000 mg                                                         500 mg

Çinko                                                                 C Vitamini

10 mg                                                               60 mg

 

Artık Serbest Radikaller var olan kolajen proteinlerinizi yıpratamayacak, kolajen takviyesinin etkisi ikiye katlanacak! Devrim niteliğinde bir ürün ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek 5000 mg kolajen ile 500 mg glutatyonu bir araya getirdik. En güçlü antioksidan olarak bilinen glutatyon, hayatın her alanından vücudumuza girmeyi başarak düzensiz moleküller ile en önde savaşırken; kolajen cildinizi onaracak. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi, vücudunuzdan toksinleri atmayı ve aynı zamanda da gençleşmeyi istiyorsanız; Collagen Lift Paris™ Vitality tam size göre!

BİZİ ARAYIN

 (+90) 212 574 11 24

EMAIL 
ÇALIŞMA SAATLERİ

Pts - Cum : 9am - 6pm

Özkanlar ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

LogoMail.png

Resmi Türkiye

Dağıtıcısı

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
BİZE ULAŞIN

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

Özkanlar A.Ş. 1983 - 2020 © Tüm Haklarımız Saklıdır.