top of page

HAKKIMIZDA

ÖZKANLAR A.Ş. 1983 yılında Medi-kim kurucu ortağı olarak Medikal-Estetik sektörüne 35 yıl hizmet etmiş Mehmet Ali Özkan, Medi-kim Estetik departman sorumluluğunu dokuz yıldır sürdürmüş olan V. Erdem Özkan ve Emel Özkan tarafından kurulmuştur.


Sektörde 33 yıldır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı, yeni trend teknolojilerin sektöre kazandırılması ilkemizi koruyarak Collagen Lift Paris™ Aryo Tech Spain gibi markaların Türkiye tek yetkili bayisi olarak satış, teknik servis ve eğitim hizmetlerini aksatmadan içerisine yeni heyecan ve motivasyon da katarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Özkanlar Tıbbi ve Estetik Teknolojileri San. Tic. A.Ş marka logosu

ÖZKANLAR A.Ş. ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

Tüm müşterilerimiz bizim “Çözüm ortağımızdır.“ Müşterilerimizle yapılacak görüşmelerde sektörel bilgi paylaşımı ve sektörel beklentilere cevap verebilecek, farkındalık yaratacak konuları sizler için birlikte bulmak bizlerin ana ilkesi olacaktır.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
musterimemnun.png

Sürdürülebilir bir hizmet başarısının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Özkanlar A.Ş. olarak daima ilk tercihi olmak ülküsü ile kendimizi sürekli geliştiririz.

teknik.png
ETKİN TEKNİK SERVİS

Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir.

Egitim.png
PROFESYONEL EĞİTİM DESTEĞİ

Ürünlerimizin teknik bilgilendirme eğitimleri alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından titizle verilmektedir.

SOSYAL MEDYA DESTEĞİ
marketing.png

Uzman kadromuz ile güzellik kozmetik sektöründe deneyimli olan Artistik Dijital Ajansı ile  müşterilerimizin Dijital Pazarlama alanında tam destek veriyoruz.

bottom of page