HAKKIMIZDA

ÖZKANLAR A.Ş. 1983 yılında Medi-kim kurucu ortağı olarak Medikal-Estetik sektörüne 35 yıl hizmet etmiş Mehmet Ali Özkan, Medi-kim Estetik departman sorumluluğunu dokuz yıldır sürdürmüş olan V. Erdem Özkan ve Emel Özkan tarafından kurulmuştur.


Sektörde 33 yıldır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı, yeni trend teknolojilerin sektöre kazandırılması ilkemizi koruyarak Collagen Lift Paris™ Aryo Tech Spain gibi markaların Türkiye tek yetkili bayisi olarak satış, teknik servis ve eğitim hizmetlerini aksatmadan içerisine yeni heyecan ve motivasyon da katarak sürdürmeye devam edeceğiz.

ÖZKANLAR A.Ş. ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

Tüm müşterilerimiz bizim “Çözüm ortağımızdır.“ Müşterilerimizle yapılacak görüşmelerde sektörel bilgi paylaşımı ve sektörel beklentilere cevap verebilecek, farkındalık yaratacak konuları sizler için birlikte bulmak bizlerin ana ilkesi olacaktır.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sürdürülebilir bir hizmet başarısının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Özkanlar A.Ş. olarak daima ilk tercihi olmak ülküsü ile kendimizi sürekli geliştiririz.

ETKİN TEKNİK SERVİS

Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir.

PROFESYONEL EĞİTİM DESTEĞİ

Ürünlerimizin teknik bilgilendirme eğitimleri alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından titizle verilmektedir.

SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

Uzman kadromuz ile güzellik kozmetik sektöründe deneyimli olan Artistik Dijital Ajansı ile  müşterilerimizin Dijital Pazarlama alanında tam destek veriyoruz.

BİZİ ARAYIN

 (+90) 212 574 11 24

EMAIL 
ÇALIŞMA SAATLERİ

Pts - Cum : 9am - 6pm

Özkanlar ekibi olarak Medikal-Estetik sektörünün ve değerli müşterilerimizin bizden beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilere cevap vermek için teknik servis, eğitim ve satış departmanlarımız sektörel deneyime sahip konusunun uzmanı kadrolardan oluşmaktadır.

LogoMail.png

Resmi Türkiye

Dağıtıcısı

BİZE ULAŞIN

Özkanlar Tıbbı Estetik Teknolojileri
Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Tahtakale Mah. Fırat 1 Cad.
4/1 Bahçe City’s Plaza B Blok / No:51
Ispartakule - Avcılar/İstanbul
(+90) 212 574 11 24

(+90) 533 261 05 70

Tasarım

Özkanlar A.Ş. 1983 - 2020 © Tüm Haklarımız Saklıdır.