HAKKIMIZDA

Özkanlar Tıbbi ve Estetik Teknolojileri A.Ş, estetik ve güzellik sektörüne 35 yıllık deneyim ve tecrübenin ürünü olarak kurulmuştur. En büyük sermayesi tecrübe, sektörel bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesidir.

MİSYONUMUZ

Özkanlar Tıbbi ve Estetik Teknolojileri San. Tic. A.Ş marka logosu

Tıbbi ve estetik sektöründe 35 yıldır kazandığımız deneyimle sektörün beklentileri ile dünyada gelişen sektörel yenilikleri, tıbbi ve estetik sektörüne; gelişmiş ülkeler ile aynı zamanda kazandırmak temel ilkemizdir. Bunun için ar-ge çalışmalarımıza paralel olarak konularında uzman danışman kadrolarımızla estetik ve güzellik sektörünün beklentilerine cevap verecek yenilikleri sunmak konusunda öncü kuruluş olma geleneğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Dünyada lider olan Collagen Lift Paris™ / Fransa ile distribütörlük anlaşması yaparak estetik ve güzellik sektöründe içilebilir sıvı kolajen takviyesini sektöre kazandırmıştır.

Dünyada birçok ülkede yıllardır kullanılmakta olan tamamlayıcı tıp metotları ve teknikleri ülkemizdeki sağlık otoritelerince kabul edilmiş ve bu konuda yönetmelikler yürürlüğe girmiştir. Firmamız sağlık otoritelerince kabul edilen bu teknik ve teknolojileri Türk hekimlerine sunmak konusunda tedarik merkezi durumundadır. 

Konu insan sağlığı, insan estetiği ve güzelliği olduğunda firmamız dünyadaki farkındalık yaratan yenilikleri sektöre kazandırma ilkesini korumaya devam edecektir.

MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
musterimemnun.png

Sürdürülebilir bir hizmet başarısının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Özkanlar A.Ş. olarak daima ilk tercihi olmak ülküsü ile kendimizi sürekli geliştiririz.

marketing.png
SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

Uzman kadromuz ile güzellik kozmetik sektöründe deneyimli olan Artistik Dijital Ajansı ile  müşterilerimizin Dijital Pazarlama alanında tam destek veriyoruz.