top of page

MARKALAR

logo_cl.jpg

Collagen Lift Paris, cilt elastikiyetini, nemliliğini arttırdığı ve kırışıkları azalttığı

kliniksel olarak ispatlanmış, farklı içerikleriyle de kolajen takviyelerinin de ötesinde  günlük içilebilir sıvı kolajendir. Collagen Lift Paris, Fransa’da Avrupa Birliği standartlarında üretilmekte olup, GMP belgesi ve Helal Sertifikası’na sahiptir. Dünyanın birçok ülkesinde satışı olan bir üründür.

base.jpg

Nano Mineral Besin Takviyeleri
www.thebase.com

Özkanalar AŞ olarak; otuzbeş senedir insan sağlığına katkı sağlayacak alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Değişen teknolojinin
bize kazandırdığı bilgi ve bakış açısı ile iyi yaşamı ve  sağlıklı kalma halini destekleyici ürünlerle yolumuza devam etmek istiyoruz.

Sf.jpg

Online Satış Sitesi
www.saglikfabrikasi.com

İyi yaşamı ve sağlıklı kalma halini destekleyici ürünlerin bir arada bulunduğu bu e-ticaret sitesi besin takviyelerinden doğal gıdalara, aromaterapiden sağlığınızı düşünen teknolojik ürünlere kadar bir çok ürünü tüketiciye sunuyor.

fin.jpg

Doğal Fonksiyonel www.foodinnature.com.tr

Doğal, sağlıklı, katkısız ve saf seçilmiş ürünleri  tam yöresinden alıp tüketiciyle buluşturan fin (food in nature) markası ,ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Screen-Shot-2022-02-04-at-14.11.31.jpg

Hava Dezenfeksiyon Cihazı
www.novaerusturkiye.com

Novaerus, patentli plazma teknolojisi sayesinde, kapalı mekanlarda insanlar varken havadaki zararlı bakteri, virüs ve mantar gibi patojenlerin DNA’ sını bozarak öldüren, NASA Ames Resarch Center'ın da içinde olduğu farklı laboratuvarların incelemeleriyle havadaki virüsü %99,9 azalttığı onaylanan bir hava dezenfeksiyon cihazıdır.

bottom of page